SKODA KAROQ — концептуально новий SUV чеської марки, який перший отримав цифрову приладову панель з можливістю індивідуальних налаштувань. Панель має 4 зручних варіанту компоновки: класична, цифрова, інформаційна та мінімалістська. Широкі мережеві можливості дозволяють пасажирам завжди залишатися онлайн, функція підключення до інтернету забезпечує не тільки наявність інфотаймента під час поїздки, а й гарантує високий ступінь безпеки і підтримки, особливо в надзвичайних ситуаціях. SKODA KAROQ отримав повний набір систем асистентів, таких як: система «PARK ASSIST» — паркувальний асистент з функцією дистанційного керування, система розпізнавання втоми водія — «DRIVER ALERT», система розпізнавання сліпих зон — «BLIND SPOT DETECT», «VARIOFLEX» і багато інші, за допомогою яких автомобіль практично перетворюється в персонального помічника водія і пасажирів.

Експертне співтовариство високо оцінило новий SUV KAROQ став «Автомобілем року-2018» в Чехії, набравши 1141 очок, обігнавши своїх значних конкурентів: BMW5, Opel Insignia, Kia Stinger і Subaru Impreza. Автентичний дизайн KAROQ, який характерний для всієї модельної лінійки чеського бренду, був відзначений як кращий в класі компактних кросоверів на думку авторитетного німецького журналу «Auto motor und sport».

Символічну назву моделі, яке, як і KODIAQ, новий позашляховик отримав з мови жителів острова Кадьяна в Алясці, де перша частина «Kaa`» означає «автомобіль», а друга «Roq» — стріла, яка прикрашає логотип бренду.

Старт продажів нового позашляховика в Україні заплановано на березень 2018. На українському ринку — SKODA KAROQ буде доступний в комплектаціях Ambition і Style. Нова модель представлена з бензиновим двигуном 1,5 TSI \ 110kW 7 DSG. Двигун 1,5 TSI EVO виконаний із застосуванням нових технологій для зниження споживання палива, викидів СО2 і збільшення ККД двигуна, серед яких система деактивації циліндрів (АСТ), технологія плазмового напилення циліндрів (APS) та ін. Початкова ціна SKODA KAROQ в базовій комплектації Ambition становить 741 544 грн., а комплектація Style — 785 893 грн.

Джерело: zaholovok.com.ua