п

Найкращий захист кузова автомобіля від впливу навколишнього середовища – регулярна мийка і нанесення на кузов захисного воску.

Адже чим довше на лакофарбовому покритті кузова знаходяться сліди від комах, не змитий пташиний послід, смола або сік з дерев, сліди від повалених плодів сажа та інші агресивні забруднювачі, тим сильніше буде їх руйнівна сила, пише fakty.ictv.ua.

Крім того, літнє сонце через інтенсивне випромінювання підсилює негативний вплив цих факторів.

Тому пам’ятайте:

1. Легкосплавні колісні диски слід регулярно мити, інакше продукти зносу гальмівних колодок будуть роз’їдати покриття дисків.

2. Прибираючи в салоні, якщо в машині є підігрів сидінь, не мочіть сидіння. Це може привести до пошкодження підігріву крісел. Використовуйте спеціальні засоби, наприклад, суху піну тощо.

3. Температура води для миття кузова авто не повинна бути більше 60 ° С. Занадто гаряча вода згубна для лакофарбового покриття.

4. При тривалій стоянці на сонці закривайте лобове скло спеціальним відбивачем. Уникайте тривалої стоянки під яскравим сонцем, щоб виключити вигоряння шкіри / тканини оббивки салону.

5. Після заміських поїздок не використовуйте для очищення скла світлових приладів агресивні засоби або хімічні розчинники, оскільки вони можуть пошкодити скло фар.

6. Для шкіряних елементів оббивки салону після чищення застосовуйте крем для догляду за шкірою з захистом від сонця і ефектом насичення.

7. Незначні пошкодження лакофарбового покриття, наприклад, подряпини або сліди від ударів каменів, необхідно усунути негайно, щоб не дати шансу вологи і тепла призвести до появи вогнища корозії. Для цього не обов’язково вирушати в автомайстерню. Існують лакові «стрижні» або аерозолі, які відповідають кольоровій гамі авто.

8. Гумові ущільнювачі дверей і віконних прорізів залишаються більш еластичними, якщо їх регулярно обробляти засобами для догляду за гумою. Це також запобігає прискорений знос ущільнювачів і втрату їх герметичності.

document.write(«»);