Компанія Hyundai оновила семимісцевий кросовер Creta. В Індії кросовер продається як самостійна модель Alcazar і відтепер оснащується турбочетвіркою 1.5. Крім агрегату, який прийшов на зміну «атмосфернику» 2.0, машині поміняли радіаторні грати і розширили список базового оснащення. Тепер він включає шість подушок безпеки та систему старт-стоп. Також Alcazar йде з панорамним дахом, цифровою приладовою панеллю, аудіосистемою Bose та перемикачем режимів руху.

Як і раніше, Hyundai Alcazar пропонує салон на 6-7 місць та широкі можливості трансформації. Але якщо раніше в гамі двигунів кросовера були лише «атмосферник» 2.0 Nu (159 сил та 192 Нм) та дизель 1.5 U2 CRDi (116 сил та 250 Нм), то тепер на зміну бензиновому агрегату прийшла «четвірка» 1.5 Turbo GDi. Вона видає 160 кінських сил і 253 Нм моменту, що крутить, і може поєднуватися з шестиступінчастою «механікою» або «роботом» 7DCT.

Двигун працює, зокрема, на суміші E20 (20% етанолу та 80% бензину) і витрачає 5,6—5,7 літра на 100 кілометрів. Шкідливі викиди відповідають жорстким стандартам RDE (Real Driving Emissions), причому за тією самою процедурою сертифіковано дизель 1.5 CRDi. На додаток до нового мотора Alcazar отримав змінені радіаторні грати, шість подушок безпеки «в базі» (водія, переднього пасажира, бічні та шторки), а також систему старт-стоп у всіх виконаннях.

Взагалі, оснащення кросовера за мірками сегментів визначне. Тут є, наприклад, цифрова приладова панель діагоналлю 10,25 дюйма, аудіосистема Bose з 8 динаміками, очищувач повітря з індикацією, розкладні столики та підніжки. Також Alcazar можна обладнати панорамним дахом з голосовою активацією шторки, фоновим підсвічуванням з 64 кольорами на вибір, селектором режимів руху та контролем тяги.