На кременчуцькому заводі «Вепрь» зробили неймовірне — над звичайним ЗАЗ-1102 «Таврія» з кузовом хетчбек добре попрацювали і перетворили його на яскраве авто з кузовом купе. У мережі опублікували яскраві кадри, які не залишать байдужим жодного автолюбителя.

Робота над машиною виконана колосальна — кузов автомобіля посилили, у його доопрацюванні використовувався лише метал. Ходову частину вирішили брати не рідну, а від ВАЗу. Колія стала на 96 мм ширша спереду і на 74 мм – ззаду. Дорожній просвіт збільшився на 25 мм. Крім того, талановиті механіки поставили дискові гальма на всі колеса.

Як можна помітити на фото, машину пофарбували в дуже гарний яскравий червоний колір. Дивлячись на неї так і хочеться сісти за кермо і покататися з вітерцем.

Від рідного двигуна ЗАЗу також позбулися, замінивши його на модернізований ВАЗівський 1,6-літровий агрегат. Відзначимо його потужність – 140 к.с. Варто зазначити, що оригінальна «Таврія» випускалася із трьома різними варіантами об’єму двигуна 1,1; 1,2 та 1,3, чия потужність складала 53, 58 та 63 к.с відповідно.

Щодо салону, то він також отримав серйозні зміни. Його зробили набагато комфортніше, ніж у базової моделі. Передбачалося також встановлення аудіосистеми.

З відкритих джерел відомо, що завод «Вепр» планував випускати купе «Таврія» в обмеженій кількості за ціною близько 5 000 доларів за екземпляр. Проте, «Таврію» зняли з серійного виробництва, і проект купе теж був закритий.