У Китаї презентовано концепт-кар Hyundai Mufasa Active.

Кросовер із оригінальною назвою (Муфаса – персонаж мультфільму «Король Лев») стане серійним уже у червні, повідомляє сайт Autohome.

Новий Hyundai Mufasa 2023 стане наступником моделі ix35. Бюджетна модель стане дешевшою (приблизно від $22 000) альтернативою Hyundai Tucson. Два кросовери можна порівняти за габаритами.

Розміри Hyundai Mufasa 2023:

  • довжина – 4475 мм;
  • ширина – 1850 мм;
  • висота – 1665 мм;
  • колісна база – 2680 мм;
  • маса – 1464 кг.

Своїм дизайном кросовер Hyundai Mufasa також нагадує побратима. У нього розширені крила та грановані боковини. А ось передня частина виглядає набагато більш футуристично, ніж у Tucson — велика решітка радіатора поєднується з вигнутими вертикальними фарами. Ліхтарі розтягнуті на всю ширину кузова.

Концепт-кар Active також отримав захисний пластиковий обвіс, позашляхові шини та багажник на дах, але серійна модель їх не матиме. Крім того, її кліренс буде дещо меншим, ніж у прототипу.

Салон Hyundai Mufasa 2023 на презентації не показали, але раніше його розсекретили на шпигунських фото. У авто оригінальне чотириспицеве кермо і кнопки замість важеля КПП, а на передній панелі встановлені два великі дисплеї.

Серійний кросовер Hyundai Mufasa оснастять 2,0-літровим 160-сильним бензиновим двигуном і він зможе розвивати 187 км/год. Потім лінійку розширить гібридна модифікація.