Багато людей вважають, що модель Daewoo Lanos була випущена лише як компактний седан або хетчбек. Однак деяким відомо, що кабріолет Lanos Cabrio також існує.

На жаль, Daewoo не замислювався про випуск кабріолета в серійному виробництві через високі витрати, тому Lanos Cabrio був виготовлений виключно обмеженою кількістю і в Україні не пропонувався, повідомляє Hyser.

Ця незвичайна версія автомобіля була випущена в період з 1997 по 2002 рік, і вона мала свої характеристики. Спочатку виробництво автомобілів Daewoo Lanos було розпочато у Південній Кореї у 1997 році у трьох варіантах: тридверний та п’ятидверний хетчбек, а також седан. Автомобілі оснащувалися двигунами об’ємом працюючих від 1,35, 1,5, 1,6 л з потужністю від 75 до 106 л.

Навіть серед автомобілів Daewoo, модель Lanos Cabrio виглядає унікальною та дивовижною. Незважаючи на те, що такий вид автомобіля залишився невідомим багатьом покупцям, Lanos Cabrio став цікавим експериментом для Daewoo у рекламі та продажах і продемонстрував виклик, який компанія кинула своїм конкурентам.