Hyundai Palisade 2023 року – це оновлена версія масштабного кросовера, який був запущений в 2020 році. Хоча оновлення не надто значні, проте вони зробили Палісейд кращим.

Модель отримала оновлені фари, бампери, гриль та деякі інші зміни, які роблять його більш сучасним та естетичним.

Внутрішність автомобіля теж зазнала незначних змін. Вона залишається просторою, комфортною та функціональною. Крісла другого ряду, що розташовані біля дверей, вже не потребують висування для доступу до третього ряду. Відтепер туди можна зручно пройти, що зробило автомобіль більш зручним для сімейного використання.

Що стосується технічних характеристик, то Hyundai Palisade має 3,8-літровий V6 двигун, який розвиває 291 кінську силу. Двигун поєднаний з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач. Автомобіль є доступним у варіанті переднього приводу та повного приводу HTRAC, який забезпечує хорошу стабільність та контроль на дорозі.

Нова модель також отримала оновлену підвіску та нові амортизатори, що зробило кросовер більш комфортним на нерівних дорогах. Автомобіль також оснащений сучасною електронною системою допомоги водію, яка включає в себе систему безпеки на дорозі та систему управління швидкістю круїз-контролю.