Український автолюбитель та явний фанат Lamborghini здивував незвичайним тюнінгом знаменитого «Запорожця». Умілець перетворив ретро автомобіль на стильний спорткар, щоправда, лише зовні.

«Запорожець» вже давно не випускається, але не втрачає популярності. Нерідко автолюбителі вдихають друге життя у дітище автоЗАЗу, реставруючи і навіть модернізуючи його.

Так, українець зробив дуже незвичайний тюнінг старенького «Запорожця», випущеного ще 1994 року. Надихнувшись виглядом знаменитого суперкара Lamborghini, він перетворив свій автомобіль на справжній шедевр, пише Znaj.ua.

Головна фішка – двері в стилі суперкара Lamborghini. Умілець вклав чимало сил і часу для того, щоб двері зачинялися і відчинялися так само повільно, як і у легендарної моделі. Такого ефекту вдалося досягти завдяки тому, що на кожних дверцятах встановлено по два амортизатори.

Доопрацював українець та салон, встановивши шкіряні сидіння від Alfa Romeo, які надають машині ще більшої ефектності. На жаль, «Запорожець» не став спорткаром, незважаючи на свій зовнішній вигляд. Під капотом залишився 1,2-літровий двигун потужністю 40 кінських сил.