Закамуфльований прототип Hyundai i30 побачили під час випробувань на дорогах загального користування, що свідчить про те, що конкурент VW Golf найближчим часом очікує фейсліфтинг.

Поточне третє покоління Hyundai i30 було представлено ще в 2016 році, а оновлення отримав в 2020 році. Після чуток про можливе припинення виробництва хетчбека з двигуном ДВС і незважаючи на скорочення ринку, європейський бос Hyundai нещодавно оголосив про наявність планів для нового покоління і судячи з нових шпигунських знімків, схоже, що автовиробник вибере ще одне оновлення, зберігаючи актуальність моделі ще на кілька років, пише Wheel News.

Більша частина кузова прототипу була покрита вінілом, а задня частина повністю прихована від очей. Проте світлодіодні фари, як і задні ліхтарі, здаються ідентичними вищим комплектаціям поточної моделі. Контур широкої решітки виглядає схожим на спортивний N-Line, але решта бампера може бути змінена. Звичайно, це може бути ранній прототип, оснащений фіктивними деталями, які можуть бути замінені в майбутньому.

Цікаво, що інтер’єр прототипу був закритий, що може означати, що автовиробник працює над більш серйозними змінами порівняно з досить умовною першою «підтяжкою обличчя».

Оновлена ​​приладова панель із модернізованою цифровою панеллюприведе i30 у відповідність до решти модельного ряду разом із новими варіантами оббивки.

Що стосується силових агрегатів, очікуйте більшої «дози» електрифікації з більш ефективними м’якими гібридами та, можливо, гібридним варіантом з повною самозарядкою. На жаль для шанувальників гарячих хетчбеків, i30 N через дію правил Euro 7 приречений бути скасованим, оскільки 2,0-літровий бензиновий двигун з турбонаддувом не має потенціалу відповідати цим вимогам.

Hyundai також працює над розширенням своєї серії електромобілів Ioniq, але не нехтує асортиментом двигунів ICE, що підтверджено нещодавно оновленим суперміні i20 у Європі, а також седанами Elantra та Sonata в Кореї. i30 є однією з найстаріших уцілілих моделей у лінійці Hyundai, а позашляховик Kona, нещодавно отримав абсолютно нове друге покоління. Компактний хетчбек стикається з сильною конкуренцією з боку оновленого VW Golf, а також набагато новіших братів і сестер Peugeot 308 і Opel Astra.