Нещодавно у мережі був представлений унікальний концепт нового «Запорожця», який може зацікавити любителів серфінгу та компактних автомобілів. Концепт цього прототипу «Запорожця» виконаний у стилі ретромобілів «Запорожців» та прикрашений кількома унікальними рисами, що одразу притягує погляд.

Детальніше про унікальний «очкастий» прототип «Запорожця» — у матеріалі видання Hyser.

У прототипа «Запорожця» можна побачити влиті радіаторні ґрати незвичайної форми та дещо незвичний бампер. На багажнику «очкастого», що знаходиться на даху, можна перевозити сап-борди, дошки серфінгу та інші габаритні вантажі. Автомобіль також захищений від подряпин піском завдяки чорній захисній плівці, яка використовується на порогах.

Риси «очкастого» прототипу «Запорожця» також представлені в цьому концепті, особливо це видно у закругленій задній частині. Задні стоп-сигнали та оптика «очкастого» прототипу «Запорожця» нагадують британські Bentley, що надає машині особливої ​​родзинки. «Окулястий» прототип «Запорожця» призначений для перевезення до 4 пасажирів.

Автор «очкастого» прототипу «Запорожця» планує випускати і OLD version «Запорожця», який буде оформлений класикою минулого. У цій версії «окластового» прототипу «Запорожця» біля дзеркал будуть обрамлення з хрому, а решітка радіатора і дверні ручки «окулястого» прототипу «Запорожця» будуть виконані в радянському стилі.

Хоча цей «очкастий» прототип «Запорожця» може вважатися вельми оригінальним, він, швидше за все, не зможе популяризуватись серед масового споживача у сучасному світі. Вартість «очкастого» прототипу «Запорожця» та обмеженість його використання можуть відлякувати потенційних покупців.