Українські майстри в черговий раз вирішили здивувати мережу своїм унікальним автомобілем. Цього разу новина надійшла з Полтавщини. Саме там тюнінгували “Таврію” та перетворили її на спортивну модель в кузові пікап

В місті Кременчук на заводі “ВЕПР” модернізували старенький ЗАЗ-1102. В “Таврії” прибрали частину кузова, що дозволили полегшити авто та додати йому маневреності, пише Wheel News.

З передка “Таврії” витягнули всю начинку та оновили її на більш сучасні та потужні агрегати. Допрацювання торкнулись і силового каркаса, і точок стикування з новими вузлами підвіски, а також двигуна. Кузов автомобіля отримав нові елементи з міцної високолегованої сталі.

Силовий агрегат замінили на 1,6-літровий мотор з ВАЗ-21114. Модернізований агрегат отримав потужність близько 140 кінських сил, а також дискові гальма на задніх колесах.

Майстри вирішили, що ходова моделі не є надійною, а тому замінили її на більш міцну з ВАЗ-2110. Додаткових розмірів отримала колія авто, що збільшилась на +96 мм спереду та +74 мм ззаду, а кліренс отримав +25 мм.

А удосконалена підвіска підвищила надійність автомобіля.