Знаменитий автомобіль отримав безліч конструктивних змін, внаслідок чого втратив свою заводську справжність, але від цього став лише кращим.

Як бачимо на фото, кастомний «Запорожець» знаходиться в ідеальному стані і виглядає по-справжньому люксово. Разом з комбінованим забарвленням кузова він відрізняється тим, що поєднує в собі ідеально підігнані один до одного елементи ще кількох споріднених моделей (966-й та 998-й), пише «Стіна».

Крім того, автоентузіаст, що живе в Європі, приділив пильну увагу колесам, які значно перевершують у ширині базові, а також мають хромовані центральні вставки. У салоні машини можна знайти небачену для представників радянського автопрому високоякісну натуральну шкіру.

Про зміни в моторному відсіку автомобіля нічого невідомо, але, ймовірно, там встановлено щось цікавіше за стандартний для ЗАЗ-968 чотирициліндровий бензиновий двигун, що розвиває 41 кінську силу і поєднується з механічною КПП. Втім, навіть із таким малопотужним агрегатом автомобіль здатний розганятися до 118 км на годину.