Hyundai Motor America нещодавно оголосила про свої плани щодо представлення нових моделей, включаючи довгоочікуваний Hyundai Tucson 2024 року. Ця остання ітерація Tucson зазнала значних змін, обіцяючи покращений досвід водіння як для ентузіастів, так і для новачків.

Оновлений силовий агрегат і трансмісія

Одне з помітних оновлень Hyundai Tucson 2024 року стосується його силових агрегатів. Для версії N Line була представлена нова трансмісія. Замість попереднього 2,5-літрового чотирициліндрового двигуна потужністю 187 к.с. і 241 Нм крутного моменту, N Line тепер може похвалитися гібридною силовою установкою. Ця гібридна система побудована навколо 1,6-літрового двигуна з турбонаддувом, що видає 180 к.с. і вражаючий 264 Нм крутного моменту.

Ця зміна не тільки збільшує потужність, але й підвищує паливну ефективність, що відповідає прагненню Hyundai до створення екологічно чистих автомобілів, пише Avtosota.

Покращення у сфері безпеки та технологій

На додаток до оновленого силового агрегату, Tucson 2024 року включає в себе кілька оновлень у сфері безпеки та технологій. Hyundai розширив кольорову палітру, дозволивши клієнтам обирати з оновленого асортименту відтінків, які найкраще відповідають їхнім уподобанням.

Крім того, включення нових задніх бічних подушок безпеки, переднатягувачів задніх ременів безпеки та обмежувачів навантаження підвищує загальну безпеку автомобіля, надаючи пріоритет захисту всіх пасажирів. Ще одне варте уваги доповнення – кермо з тактильним зворотним зв’язком, що забезпечує більш захоплюючий та чутливий досвід водіння.

Оновлення інтер’єру та функції комфорту

Hyundai Tucson 2024 року має на меті забезпечити покращений та комфортний інтер’єр. Попередню 10-кольорову систему освітлення замінено на сучасну 64-кольорову систему, яка пропонує ширший спектр налаштувань освітлення відповідно до будь-якого настрою чи вподобань.

Крім того, гібридні версії Tucson тепер оснащуються GPS-навігацією в якості стандартної функції, що гарантує водіям можливість легко та впевнено орієнтуватися у своїх подорожах.

У комплектації SEL та вищих версіях Hyundai представив двозонну автоматичну систему клімат-контролю з автоматичним запобіганням туману. Ця функція дозволяє персоналізувати температурні налаштування, задовольняючи переваги як водія, так і пасажирів, що забезпечує комфортну та приємну поїздку для всіх.

Хоча Hyundai представила огляд захоплюючих оновлень, які очікують на Tucson 2024 року, є ще багато деталей, які потрібно розкрити. Компанія планує випустити додаткову інформацію пізніше, посилюючи очікування як серед автолюбителів, так і серед потенційних покупців.

Оскільки Hyundai продовжує впроваджувати інновації та надавати покращений досвід водіння, Tucson 2024 року та інші майбутні моделі, безсумнівно, матимуть значний вплив на автомобільний ринок. Слідкуйте за оновленнями, оскільки Hyundai розкриває нові деталі, готуючи підґрунтя для захоплюючого майбутнього у світі автомобілів.