В Україні чимало гаражних майстрів, які дивують чудесами тюнінгу. Так, один майстер переробив старенький ЗАЗ-965 в компактний пікап для села. Як виглядає модернізований «горбатий» і чим він унікальний, пише Znaj.ua.

Винахідливий українець вигадав несподівану модифікацію для «горбатого» Запорожця. Щоб старенький не стояв у дворі без діла, умілець переробив його в оригінальну пікап-вантажівку, яка незамінна в господарстві.

Головним прикрістю власника незвичайного пікапа ЗАЗ-965 стало те, що транспортний засіб не вдалося поставити на облік. У всьому іншому автомобіль вийшов дуже непоганим.

Так, пікап було зроблено з підручних матеріалів, основну частину яких було знайдено українців на звалищі. Від оригінального ЗАЗ-965 залишилася лише передня частина кузова з дверима, змонтована на саморобній сталевій звареній рамі. Позаду обладнано досить містку вантажну платформу.

Ще одна особливість – модернізований ЗАЗ став передньомоторним. Двигун та КПП були запозичені у старих «Жигулів». Також з них умілець узяв задній міст та деякі інші деталі.