ЛуАЗ-969, відомий також як «Волинь», був дуже популярним легким позашляховиком за часів Радянського Союзу. Він був створений на базі вузлів та агрегатів автомобіля «Запорожець». Виробництво цивільної версії цього автомобіля почалося 1967 року, а 1979 року було представлено модернізований варіант — ЛуАЗ-969М. Однак через низький попит на ринку, виробництво цього автомобіля було припинено у 1996 році.

Сьогодні багато хто вже забув про ЛуАЗ-969, але є люди, які хотіли б повернути до життя цей легендарний позашляховик. І ось, з’явився проект, який враховує особливості кузова та інтер’єру оригінальної моделі. У новому проекті була використана схожа форма кузова з високим дорожнім просвітом, а також передня та задня оптика, що нагадують оригінал. Дах автомобіля отримав стилізоване фальш-брезентове покриття, пофарбоване в інший колір. Особливістю задньої частини автомобіля є наявність запасного колеса на задніх дверях, що надає йому рельєфності, пише Hyser.

У салоні нового ЛуАЗа-969 збережено три характерні елементи оригінальної моделі: двоспицеве ​​рульове колесо, панель приладів з козирком над комбінацією приладів і чотири круглі перемикачі, втоплені в спеціальну нішу у верхній частині передньої панелі. Однак, салон отримав більш сучасний вигляд, що відповідає сучасним вимогам та комфорту.

Таким чином, новий проект з відродження ЛуАЗа-969 зберігає деякі риси оригіналу, надаючи автомобілю сучасний вигляд та покращені характеристики. Це може зацікавити любителів класичних позашляховиків та надати нове життя цій легендарній моделі.