Унікальний автомобіль, який прозвади «радянським Порше», став справжнім шедевром автомобільного дизайну для своєї епохи. Їх було створено лише шість екземплярів і відомі вони під ім’ям КД Спорт-900.

Кожне купе було побудовано з великим ентузіазмом групою висококваліфікованих фахівців, які втілили свої ідеї у життя, пише Znaj.ua.

Інженери та дизайнери науково-дослідного інституту НАМІ вклали всю свою творчу енергію у створення елегантних купе. Кожна деталь була ретельно опрацьована, і машини відрізнялися високою якістю та майстерністю виконання. Вони використовували базу ЗАЗ-965, а задньомоторне компонування додавало унікальності та спортивного характеру автомобілю. А тепер дизайнери вирішили показата, як ці авто могли б виглядати у 2023 році.

Хоча ці автомобілі були побудовані для використання їх творцями, їх унікальний дизайн і зовнішній вигляд привертали увагу багатьох людей.

КД Спорт-900 став символом інновацій та технічної майстерності радянської автомобільної індустрії.

Сьогодні ці рідкісні автомобілі викликають особливий інтерес колекціонерів та автолюбителів, які цінують унікальність та історичну цінність цих “радянських Порше”.