Дітище Запорізького автомобілебудівного заводу ЗАЗ-1102 «Таврія» випускалося у багатьох модифікаціях, але найбільше з автомобілем експериментували народні умільці. Наприклад, мало хто знає, що в Естонії було створено ралійну версію української «Таврії» — ЗАЗ-1102 ERF-Mobile, пише Znaj.ua.

Ралійна «Таврія» мала цікаву конструкцію: задня частина автомобіля відкидалася, а в передній частині розміщена система додаткового охолодження двигуна, а також система відведення зайвих вихлопних газів.

ЗАЗ-1102 ERF-Mobile був побудований на трубчастому каркасі та мав розширену колісну базу, що дозволяло посилити стійкість машини, а також здійснити компонування ще двома додатковими повітропроводами для охолодження двигуна.

Ралійна версія «Таврії» була оснащена 140-сильним двигуном від ВАЗ-2106, який помітно розширював швидкісні здібності автомобіля. Як відомо, ідейним натхненником проєкту виступив керівник спорттехклубу студії «Естрекламфільм» К. Кеель.

Модифікована «Таврія», на жаль, так і не показала себе на престижних перегонах і довгий час вважалася загубленою, проте була знайдена після тривалої реставрації, стала експонатом транспортного музею Естонії.