У місті Кременчук на продаж виставили унікальний електромобіль Запорожець ЗАЗ-966, створений на основі Запорожець ЗАЗ-966 1971 року. Докладніше про цю незвичайну машину розповів портал Hyser.

Замість стандартного 1,2-літрового бензинового двигуна цей Запорожець ЗАЗ-966 був модифікований за допомогою італійського електромотора Ansaldo потужністю 240 кінських сил. Завдяки оптимізації ваги автомобіль тепер важить всього 750 кг, що надає йому неймовірну швидкість. Розгін Запорожця ЗАЗ-966 до 100 км/год займає лише 3,7 секунди.

Електромобіль Запорожець ЗАЗ-966 має запас ходу вражаючий — 400 кілометрів. При тюнінгу також було замінено підвіску та гальма, а також впроваджено систему рекуперації гальмівної енергії.

Зовні цей Запорожець ЗАЗ-966 виглядає як звичайний «Запорожець», крім сучасних світлодіодних фар. Усередині Запорожця ЗАЗ-966 встановлено спортивне сидіння водія.

Унікальний електромобіль Запорожець ЗАЗ-966 оцінюється у 25 000 доларів. Пробіг автомобіля складає 101 000 кілометрів з моменту випуску, хоча електромотор щойно пройшов обкатку.

Цей електромобіль Запорожець ЗАЗ-966 є унікальним поєднанням класичного дизайну «Запорожця» з сучасними технологіями електромобільної індустрії. Запорожець ЗАЗ-966 надає можливість володіти раритетним автомобілем, який став ще привабливішим завдяки електричній силі та динаміці.

Оголошення про продаж цього Запорожця ЗАЗ-966 привертає увагу автолюбителів, які цінують унікальність, екологічність та швидку їзду. Новий власник зможе насолоджуватися історичною спадщиною Запорожця ЗАЗ-966 разом із новими можливостями, які надає електрична потужність.

Ціна у 25 000 доларів може здатися цілком розумною для такого перетвореного електромобіля Запорожець ЗАЗ-966 із гарним запасом ходу. Ця пропозиція чудова можливість придбати унікальний автомобіль Запорожець ЗАЗ-966, який приверне погляди та викличе захоплення у будь-якій автоколекції.

Не пропустіть шанс стати власником Запорожця ЗАЗ-966 та поринути у світ старої класики, сучасних технологій та дивовижної продуктивності.