Важко сперечатися, але на території України радянський автопром таки має свою частку популярності. Навіть сьогодні на вулицях чи у гаражних кооперативах можна побачити дуже своєрідні моделі «Запорожців».

Цього разу нам потрапила публікація в мережі Instagram від користувача під ім’ям «avtorelikviya2001», повідомляє Znaj.ua.

Сам собою «Запорожець» це справжнє джерело різних історій, жартів і навіть легенд. Дуже цікавим є той фактор, що є чимало шанувальників Запорожців, які їх тюнінгують. Деякі люди готові заплатити кругленьку суму, щоб придбати цю культову машину.

Важливо наголосити, що сьогодні таких автомобілів залишилося не дуже багато. А якщо заговорити про Запорожця у хорошому стані, то його буде досить важко знайти.

Зараз йтиметься про старенького Запорожця, який побачили просто на вулиці. Його стояння бажає залишати кращого.

«Несподівана зустріч у самому центрі Ялти», — підписано публікацію з фотографіями в популярній соцмережі.

Для автолюбителя виявиться не секретом, що даний екземпляр – ЗАЗ-965. Окрім цього, якщо заглянути у розділ із коментарями, то можна дізнатися, що цей «дракон» ще на ходу і ним навіть їздять.

На старті продажів ЗАЗ-965 коштував 1800 рублів, а модернізований варіант подорожчав вже до 2200. Тоді середня зарплата дорівнювала 80 рублям.