В Україні залишаються ризики обстрілів, але інфраструктури компаній зараз дуже сильно заточена на безпеку. Фото: Цензор
Ціна на паливо наразі залежить від світових тенденцій. Підґрунтя для різких змін, якщо не буде неочікуваних глобальних подій, немає.

Але і спрогнозувати, як виросте чи впаде цінник на українських заправках, – важко сказати. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів економіст Ілля Несходовський.

«Ціни на бензин залежать від світових тенденцій. А спрогнозувати їх неможливо. Коли в Україні прийняли рішення щодо повернення податку і акцизу було зрозуміло як зміняться ціни протягом одного-двох місяців. В такому випадку не було потрібно прогнозувати, що станеться у світі. А зараз ситуація повністю залежить від того, що буде на світових ринках. Якщо ціна на нафту падатиме, то і бензин дешевшатиме. Якщо буде рости, то і ціни в Україні теж», – сказав Несходовський.

Зараз ціни на світових ринках коливатимуться на рівні 50-60 доларів за барель нафти, наголосив економіст.

«Я не бачу у світі підґрунтя для різких змін, якщо не буде неочікуваних глобальних подій. Ціни можуть зменшуватися чи збільшуватися, але не дуже сильно. В Україні залишаються ризики обстрілів, але інфраструктури компаній зараз дуже сильно заточена на безпеку. І Росії доведеться витратити суттєву кількість ракет, щоб створити нам проблеми», – додав Несходовський.