Талановитий майстер з однієї з пострадянських країн створив свій власний всюдихід на гусеничному ходу, використовуючи автомобіль ЗАЗ 986 як основу та запчастини від ВАЗ 2103.

Докладніше про гусеничний «Запорожець» — у матеріалі видання Hyser.

Для створення корпусу всюдихода був використаний листовий метал, який був обварений у нижній частині, створюючи схожість із човном. Завдяки цьому всюдихід здатний переміщатися не тільки по суші, але і по воді.

У саморобному всюдиході встановлений двигун ВАЗ 2103 (1500) з потужністю 75 к.с., а також міст і карданне з’єднання з автомобіля ВАЗ 2103.

Також було додано газобалонне обладнання.

Всюдихід оснащений автономним підігрівачем двигуна, що дозволяє запускати та підігрівати масло в картері при низьких температурах, особливо в холодну мисливську або рибальську поїздку.

У салоні всюдихода, окрім місця для водія, є також місця для двох пасажирів.

Для забезпечення тепла в салоні була встановлена ​​піч, завдяки якій всередині залишається тепло, навіть за екстремально низьких температур до мінус 30 градусів за Цельсієм. У даху було передбачено люк для додаткової безпеки.

Гусениці всюдихода виготовлені з транспортерної стрічки, а траки були опресовані та зварені із профільної туби, забезпечуючи надійне зчеплення з поверхнею.

Коробка передач взята з Жигулів, а зниження передач використовується коробка передач від Ніви.

Швидкість всюдихода на гусеницях досягає позначки 20-30 км/год при русі глибоким снігом і до 60 км/год на прямій дорозі.

Цей саморобний всюдихід на гусеничному ходу став справжнім твором майстерності, що поєднує деталі різних автомобілів і створює можливість для пересування як суходолом, так і по воді. Можливість керувати ним в умовах екстремальних погодних умов та складного рельєфу робить його незамінним помічником для полювання та риболовлі.