ЛуАЗ — це радянський та український виробник автомобілів, відомий своїми маленькими та невибагливими позашляховиками. У 1980-х роках коли базова модель ЛуАЗ-969 морально застаріла, завод оголосив конкурс на розробку нового автомобіля. В результаті конкурсу було створено прототип ЛуАЗ Proto.

Докладніше про те, як виглядав останній прототип українського позашляховика ЛУАЗ, розповів Hyser.

Прототип було представлено 1989 року. Він був розроблений ленінградською лабораторією макетування НАМІ та втілював у собі останні досягнення світового дизайну. Машина мала незвичайний зовнішній вигляд, з плавними лініями та панорамним лобовим склом. Кузов був виготовлений зі склопластику та міг бути швидко знятий для ремонту чи заміни.

Під капотом автомобіля був мелітопольський двигун МеМЗ-245 від автомобіля «Таврія». Трансмісія була розроблена заново і включала карданну передачу, що не відключається, на задній міст. Це дозволяло підвищити економіку палива автомобіля.

Прототип був відправлений на випробування до Москви, але за два тижні повернувся без будь-яких змін. На той час у СРСР була економічна криза, і новий позашляховик не був у пріоритеті.

У Луцьку також розроблявся свій прототип – ЛуАЗ-1301. Він був більш схожим на традиційний позашляховик, але також не був запущений у виробництво.

Таким чином, ЛуАЗ Proto залишився лише прототипом і не був випущений у серійне виробництво.