Чисельність «живих» Запорожців з кожним роком неухильно скорочується, через що їхня цінність в очах колекціонерів і поціновувачів стабільно зростає. Час від часу в Мережі виявляються просто ідеальні екземпляри, про один з яких ми розповімо нижче.

На наданих знімках зображений ЗАЗ-968 за кілька днів до передачі майбутньому власнику. Автомобіль має такий вигляд, ніби щойно зійшов із заводського конвеєра — він блищить свіжою фарбою і хромованими елементами.

Реставратори повністю розібрали машину, відновивши абсолютно всі її деталі. Як видно на фотографіях, у моторному відсіку, салоні та багажнику немає жодних натяків на корозію або забруднення, всю проводку замінили новою, та й ходову частину, судячи з усього, зібрали «з нуля».

Майстри вирішили надати автомобілю трішки сучасності, оснастивши його сучасною аудіосистемою з динаміками, розташованими під заднім сидінням. Ідеальний «Запорожець» справив на громадськість велике враження — кількість позитивних оцінок від інтернет-користувачів вимірюється тисячами, і ми цілком поділяємо їхню точку зору.