Це позашляховик, про який багато людей чули. Ці автомобілі залишаються популярними серед любителів полювання та риболовлі завдяки своїй надійності та простій конструкції. Вони часто асоціюються з незграбним зовнішнім виглядом і тентованим дахом, особливо модель ЛуАЗ-969.

Однак на початку 1980-х років на ЛуАЗ заводі вирішили, що настав час зробити серйозне оновлення своїх позашляховиків. 1984 року з’явився перший прототип нової моделі — ЛуАЗ-1301. Цей позашляховик був збудований на базі ЛуАЗ-969М, але з повністю закритим кузовом та використанням деяких елементів від «Таврії». Зовні він нагадував маленький японський позашляховик Suzuki Samurai та виглядав досить симпатично, пише Hyser.

Проте керівництво заводу вважало, що потрібні радикальні зміни, і був оголошений конкурс на створення абсолютно нового позашляховика. Внаслідок цього конкурсу у 1988 році було розроблено друге покоління ЛуАЗ-1301.

Нова модель загалом зберегла загальну концепцію першого прототипу. Вона також використовувала просторовий силовий каркас із пластиковими панелями зверху. У цій конструкції були використані деталі різних серійних автомобілів радянського виробництва, такі як лобове скло від ЗАЗ-1102 «Таврія» і світлотехніка від інших автомобілів. Саме таким був прототип ЛуАЗа-1301 наприкінці 90-х.

Прототип другого покоління ЛуАЗ-1301 був продемонстрований на Московському автосалоні у 1994 році, і він мав дуже цікавий вигляд. Він мав деякі спільні риси з першим прототипом, але був удосконалений у дизайні.

Цей автомобіль отримав постійний повний привід, а також блокування міжосьового диференціалу. У підвісці були використані пневмобалон замість пружин, що дозволяло регулювати висоту підвіски в діапазоні від 200 до 270 мм.

Остаточний варіант ЛуАЗа-1301 показали у 2002 році. Здавалося б, такий складний автомобіль не міг би піти на масове виробництво, але остаточний варіант ЛуАЗ-1301 був представлений у 2002 році. Він мав трохи змінений дизайн та використав двигун МеМЗ-245, що було вимогою відповідного міністерства. Цей 1,1-літровий двигун розвивав 53 кінські сили та також використовувався у модернізованій версії ЛуАЗ-969, що випускалася під індексом 1302.

Серійне виробництво нової моделі планувалося розпочати у 2004 році. Разом із тридверним позашляховиком, який мав знімний задній дах, передбачалося розпочати виробництво і невеликого пікапа. Пікап мав трохи подовжену задню частину та оригінальну спрощену світлотехніку.

Але, на жаль, серійне виробництво не почалося ні 2004, ні 2005 року. У 2006 році компанія «Богдан», що володіє ЛуАЗ, остаточно відмовилася від цієї ідеї, зосередившись на збиранні автомобілів ВАЗ.

Незважаючи на це, кілька передсерійних зразків ЛуАЗ-1301 випустили і досі збереглися. Цей автомобіль міг би стати цікавим конкурентом сучасним позашляховикам, на зразок Suzuki Jimny.