Очікуваний скандал: проблеми для водіїв МРЕВи створили штучноНещодавній дефіцит номерних знаків, а також бланків техпаспортів і прав був створений в деяких українських МРЕВ штучно. У зв’язку з цим МВС взяло під безпосередній контроль забезпеченість ДАІ спецпродукцією, а також проводить перевірку за фактами створення штучного ажіотажу.

МВС вивчає ситуацію навколо штучного дефіциту бланків у Центрах ДАІ з надання послуг, пов’язаних із використанням автотранспортних засобів (колишні МРЕВ). За результатами цього моніторингу осіб, винних у цій ситуації, притягнуть до відповідальності. Також будуть прийняті рішення щодо оптимізації кількості центрів. Про це інформує офіційний сайт силового відомства.

Зокрема, прес-служба повідомляє, що МВС і виробник бланкової продукції ДП «Поліграфкомбінат «Україна» домовилися про забезпечення Центрів ДАІ бланками в щотижневому режимі. Остання партія бланків надійшла протягом 8-9 жовтня 2015 року. Її обсяг склав майже 26 000 водійських посвідчень і більше 26200 бланків свідоцтв про реєстрації транспортних засобів.

У той же час у МВС з’явилася інформація, що керівники окремих українських МРЕВ створюють штучний дефіцит бланків, навіть враховуючи наявність залишків продукції. Така ситуація не тільки збільшує напругу у суспільстві, але й створює передумови для корупції. У зв’язку з цим МВС запровадило моніторинг забезпеченості Центрів бланкової продукцією. Крім того, у відомстві проводиться перевірка за фактом створення штучного дефіциту бланків.

document.write(«»);