Відповідність європейським стандартам не по кишені більшості українців, запевняють експерти.

 

Ратифікація норм контролю за автомобільним транспортом, передбачена асоціацією України з ЄС, створить проблеми для більшості водіїв і автовласників. Про це говорять експерти, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

 

Головним чином повернення обов’язкового техогляду «вдарить» по власниках старих авто. Машини радянського виробництва не відповідають вимогам стандарту щодо вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах «Євро-5». «Всі ці «Запорожці», «Москвичі», «Жигулі» старі, «Камази», «Бєлази».

 

Я розумію, що екологи дихатимуть спокійно. Вони скажуть: приберіть ці «Камази» і «Мази», тому що ми хочемо, щоб наші діти дихали свіжим повітрям. Але я чудово розумію, що може бути соціальний вибух», — пояснив експерт Олег Назаренко. На його думку, таких проблемних машин в Україні – 80% від загальної кількості.

 

І переобладнати їх усі під сучасні вимоги абсолютній більшості власників буде не по кишені. Власники СТО прогнозують, що люди просто припинять їздити на своїх машинах. Як уже повідомлялося, техогляди автомобілів поновляться з кінця 2019 року. Їх проводитиме не ДАІ, а пункти технічного контролю.

 

document.write(«»);