Від нової поліції поблажок більше не чекайтеЯк стало відомо у київських поліцейських з недавніх пір з’явилося негласне правило — зупиняти автомобілі за найменше порушення. Це допомагає виявити водіїв, які їздять у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Докладніше про ситуацію розповів один з поліцейських, який попросив не називати його ім’я. За словами патрульного, спочатку копи закривали очі на дрібні правопорушення, але зараз вони намагаються не пропускати жодної машини.

«Якщо водій не включив поворотник, порушив правила перестроювання, зупинився на смузі маршрутних транспортних засобів — всіх зупиняємо і перевіряємо», — розповів поліцейський.

Це, за його словами, дає можливість частіше виявляти нетверезих водіїв. Якщо раніше одному екіпажу поліції вдавалося виявляти 3-4 п’яних, то тепер 6-8.

Як розповів поліцейський, донедавна вони намагалися бути лояльними і в багатьох випадках за адміністративне порушення, наприклад парковку в недозволеному місці, обмежувалися усним попередженням порушнику. Зараз багатьом подібна толерантність набридла.

«Деякі автолюбителі не розуміють слів і, пообіцявши не порушувати правила паркування, через деякий час знову попадаються з порушенням на тому ж місці», — розповів патрульний.

У Департаменті патрульної поліції Києва заявили, що поліцейські і так уважно стежать за ситуацією на дорозі, і ніяких нових розпоряджень з цього приводу офіційно не надходило.

«Якщо патрульний бачить правопорушення, він зупиняє водія і складає відповідний протокол», — розповіли в Департаменті.

document.write(«»);