Ні, нею виявилася не Lada, як могли подумати деякі, а італійська Lancia Ypsilon. Чи не стане цей тест останнім цвяхом у кришку труни колись славної марки?

Є цікаві нюанси і в результатах краш-тестів інших моделей, розбитих в рамках останньої сесії Euro NCAP, пише autopilot.kiev.ua.

У модельному ряду Lancia сьогодні один-єдиний автомобіль – субкомпактний хетчбек Ypsilon. А колись легендарна Delta давала жару в ралі, а флагманські седани Lancia могли позмагатися за динамікою і комфортом з німецькими преміальними «лімузинами» …

На жаль, сьогодні італійська люксова марка опинилася на узбіччі світового автопрому, і результати краш-тестів, яким піддали фахівці Euro NCAP модель Ypsilon, – наочне тому підтвердження. При фронтальному ударі об стіну на швидкості 50 км/год, який Euro NCAP ввів в свою програму з початку цього року, водієві і пасажирові «італійки» гарантований летальний результат – датчики зафіксували на головах манекенів навантаження, несумісні з життям, причому пасажир – «червоненький» цілком, його навіть в ролі донора органів розглядати буде проблематично. Нагадаємо, що в цьому тесті, на відміну від удару зі зміщенням, пасажир сидить не поруч з водієм, а на задньому сидінні, з правого боку, причому обидва манекена імітують НЕ середньостатистичного водія-чоловіка, а жінку з ростом 150 см і масою 50 кг.

document.write(«»);