Яка машина буде ламатися після двох років використання? А яка модель буде радувати і 10 років? Фахівці німецької Асоціації технічного нагляду TÜV надали рейтинг найнадійніших і ненадійних авто.

Chevrolet і Dacia стали не кращими брендами, а ось Porsche і Mercedes займають перші рядки в різних вікових категоріях. Саме до такого висновку прийшли експерти німецької Асоціації технічного нагляду TÜV.

Mercedes-Benz GLC-класу став абсолютним переможцем рейтингу найнадійніших авто 2020 року версії TÜV. Porsche 991 отримав від фахівців TÜV високу оцінку за результатами техогляду. Хоча середній пробіг моделей до 4-5 років становить лише 40 000 км. Інші транспортні засоби до цього часу проїжджають в середньому 73 000 км.

У рейтингу від TÜV Porsche 997 повторив успіх 2019 року. Однак фахівці все ж радять власникам машин даної моделі звернути увагу на стан первинного вала. У категорії автомобілів 8-9 років експерти TÜV не знайшли серйозних несправностей у 87,4% Porsche 997.

Дешево явно не завжди добре. Наочним прикладом є Renault Logan II. Власникам машини дорого обійдеться усунення численних проблем, зокрема проблем з підвіскою і фарами.

Фахівці TÜV знайшли у Chevrolet Spark проблеми з елементами гальмівної системи і підвіскою. Крім цього, у авто даної моделі виявилася збільшена витрата моторного масла. Єдиний плюс Chevrolet Spark полягає в тому, що з плином часу кузов машини не покривається іржею, запевняють в TÜV.