Чи подешевшає бензин на 2,00 гривні?Вже протягом наступних двох тижнів ціни на бензин мають знизитися на гривню-півтори.

У цьому переконують у Міністерстві енергетики та вугільної промисловості. У відомстві зазначили, що нафта у світі дешевшає, а за нею падає ціна й на перероблене паливо.

 

Водночас Антимонопольний комітет розпочав розслідування щодо можливого завищення цін на бензин на українських АЗС. Результати обіцяють оприлюднити уже у другій половині лютого. Про це йшлося на нараді в Кабінеті міністрів.

 

«Встановлюються ціни, які не відповідають світовій динаміці міжнародних котирувань. І залишаються незмінними, незалежно від того, як змінюються ціни на міжнародних біржах», — заявив голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв.

 

Відзвітувала і Державна фіскальна служба. Під час рейду на одній із АЗС вилучили документацію, у якій описано, як до бензину додавали домішки. Прем’єр-міністр доручив упродовж двох тижнів перевірити усі українські заправки і взяти проби пального, щоб визначити його якість.

document.write(«»);