На Запоюрізькому автомобілебудівному заводі триває процес аудиту автомобільного виробництва. Його проводять потенційні партнери, одними з яких є Groupe Renault. Аудит передбачає випуск тестових партій автомобілів.

Про це місцевому виданню 061.ua розповів прес-секретар Корпорації “Укравто” Дмитро Скляренко.

“Процес аудиту якості, і виробництва як такого, триває. Отриманий результат (автомобілі), що логічно, надходять до дилерів. Але, як і раніше, будь-яких фінальних домовленостей, які б дозволили б сказати про запуск виробництва, поки немає”, – зазначив він і додав, що на даний момент про серійне виробництво не йдеться.

У той же час, в деяких ЗМІ з’явилася інформація про випуск на заводі трьох моделей: « Lada Vesta», «Lada Xray» і «Lada Largus».

Варто зазначити, в минулому році в Запоріжжі було виготовлено 151 легкий комерційний автомобіль Lanos Cargo, а також на замовлення 15 автомобілів ЗАЗ С70101. Це автомобілі спеціального призначення для виконання функцій пересувного мобільного офісу.

Нагадаємо, наступного тижня в Запоріжжі відбудеться виїзне засідання комітету ВР з питань економічного розвитку. Нардепи планують відвідати “Запоріжсталь” і “ЗАЗ”.