Незважаючи на те, що більшість українців мріє їздити на кросоверах, мінівени, як і раніше, мають своїх прихильників. Причому, досить численних. Це відмінні сімейні автомобілі з просторим салоном. Вони підходять для бізнесу і подорожей. Експерти журналу What Car?, опитавши понад 18 000 автомобілістів, назвали найнадійніші мінівени у віці від 6 років.

Citroën C3 Picasso (2009-2017)

У 31% компактних мінівенів Citroën C3 Picasso першого покоління за останні 12 місяців були проблеми, які вимагали ремонту в спеціалізованій майстерні. Скаржилися на кузов, гальма, двигун, паливну систему і коробку передач. Всі машини відремонтували за один день. Понад 33% автомобілів відремонтували по гарантії.

В цілому у Citroën C3 Picasso першого покоління рейтинг надійності становить 86%.

Opel Zafira Tourer (2012-2018)

Старий Opel Zafira часто критикували за різні проблеми. У нового Zafira Tourer надійність набагато вища. 31% власників цього мінівена сказали, що за останні 12 місяців ремонтували його на СТО. Найчастіше проблеми виникали з акумулятором, двигуном і підвіскою. Більшість автомобілів відремонтували по гарантії. За ремонт інших машин їхнім власникам довелося заплатити до 300 фунтів стерлінгів.

В цілому у Opel Zafira Tourer рейтинг надійності становить 90,7%.

Kia Venga (2010-н.в.)

Kia Venga ніколи не входив до числа найбільш продаваних мінівенів. Але якщо вам потрібен надійний мінівен, то на цю модель потрібно обов’язково звернути увагу. Її загальний рейтинг надійності – 95,7%.

Тільки 15% власників Venga сказали, що за останні 12 місяців їм довелося заїжджати на СТО, щоб вирішити ту чи іншу проблему. Скаржаться на кузов, паливну систему і внутрішню обробку. Для ремонту приблизно 66% автомобілів знадобилося більше одного тижня. Всіх їх відремонтували безкоштовно по гарантії.