Поліція встановила блокпости на в’їзді та виїзді в елітне селище Козин та село Лісники Київської області через карантин. На в’їзді та виїзді в ці населені пункти тепер перебуває поліція спільно з Нацгвардією і медиками.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці «Єдина громада». Люди, у яких діагностують коронавірус, не зможуть виїхати за межі цих населених пунктів.

Дивіться відео з Козина, де встановили блокпости:

Водночас в’їхати в них не зможуть жителі інших населених пунктів, в яких є ознаки гострих респіраторних захворювань.

Правоохоронці, які працюють на блокпостах, оснащені приладами для вимірювання температури. Її вимірюють у всіх водіїв, які перетинають блокпости.

Що відомо про перекриття руху в областях через коронавірус

  • У Чернівецькій області діє особливий режим в’їзду та виїзду до сіл, де почався спалах інфекції: Лужани, Великий Кучурів, Колінківці та Топорівці.
  • Чернівецька обласна комісія з подолання наслідків епідемії коронавірусу буде звертатися до державної комісії. На Буковині хочуть, щоб діяв особливий режим в’їзду і виїзду. Крім того, місцева влада ініціює повну заборону міжобласного пересування пасажирського транспорту.
  • Закарпатська область з 27 березня ввела жорсткі обмеження задля непоширення коронавірусу. Зокрема, у регіоні перекрили дві автомобільні траси, які зв’язують область з Львівською та Івано-Франківською областями.
  • На виїздах з Одеси вже встановили перші контрольні блокпости. Частину Овідіопольської траси біля ринку «Сьомий кілометр» уже перекрили.

карантин