Депутатів-порушників поліція оштрафувала просто під час сесіїКазусний випадок днями трапився у волинському містечку Володимир-Волинський, що на кордоні з Польщею, пише biznesoblast.com.

Сесія депутатів міської ради була перервана появою двох патрульних поліцейських. Ті мусили зайти у сесійну залу, щоб знайти депутатів-порушників правил дорожнього руху.

Депутатів-порушників поліція оштрафувала просто під час сесії

 

Депутатів-порушників поліція оштрафувала просто під час сесії

 

Виявляється, два народних обранці від партії «Наш край» так поспішали вирішувати долю міста, що не переймалися місцем для паркування, а просто залишили свої дорогі іномарки (Toyota Prado та Mersedes) …серед проїжджої частини однієї з центральних вулиць Володимира-Волинського, та ще й на пішохідному переході.

Поруч знаходиться універмаг, автовокзал та продовольчий і продуктовий ринки – кожен водій легко уявить, скільки незручностей спричинили депутатські авто при такій щільності транспортного руху.

Дивно, що місцева поліція порушення не помітила, депутатів з сесії вивели луцькі патрулі, змусили звільнити проїжджу частину і одразу склали протоколи, виписали штраф за порушення ПДР.

document.write(«»);