За повідомленням Гідрометцентру, 22 лютого часом дощ, у більшості північних, центральних та східних областей з мокрим снігом, на півночі Лівобережжя подекуди налипання мокрого снігу, вночі в Карпатському регіоні місцями сильні опади, передає УНН з посиланням на управління безпеки дорожнього руху ДПД Національної поліції України.

 

За таких погодних умов правоохоронці радять водіям бути особливо уважними та обережними, під час руху неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху.

 

“Під час поїздок в умовах недостатньої видимості рухайтеся з увімкненим ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями. Користуйтеся пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції, не перевищуйте швидкість”, — радять правоохоронці.

 

У повідомленні нацполіції також, зазначається, що варто відмовитися від ризикованих маневрувань, які при таких погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

 

“Якщо виникає необхідність зупинитися — знижуйте швидкість поступово. А при зупинці обов’язково включайте аварійну світлову сигналізацію”, — йдеться у повідомленні правоохоронців.

document.write(«»);