Військові автомобілі КрАЗ пішли на передовуВійськові автомобілі КрАЗ пішли на передову після того, як Кременчуцький автозавод відновив броньований автомобіль КрАЗ- «Спартан» і армійський всюдихідний тягач КрАЗ-6446, пише hyser.com.ua.

Автозавод за власні кошти виконав великий обсяг відновлювальних робіт, машин що вийшли з ладу. На Спартані, в числі 20 пунктів за актом виконаних робіт, відновлені: задній і передній мости, передня підвіска, усунена деформація кронштейнів кріплення навісного обладнання – бронекорпуса. На тягачі КрАЗ-6446, серед іншого, усунена деформація рами, бампера, кабіни, капота, а також виконано ряд інших ремонтних робіт, згідно дефектної відомості.

Обидва автомобілі належать різним підрозділам Міністерства Оборони України. Під час прийому-передачі, після детального огляду машин представники військових частин, до яких приписані машини, подякували Кразівці за патріотичну волонтерську допомогу по поверненню в стрій армійської техніки. Військові зазначили, що по прохідності в зоні АТО краще КрАЗа машини немає: ні бездоріжжя, ні негода не заважають їм виконувати поставлені завдання. Але головне, що цінується бійцями, це відзначають усі, збереження життів на передовій.

В даний час «АвтоКрАЗ» випускає серійну і розробляє нову військову техніку різного призначення, ремонтує зруйновані війною автомобілі, організовує виїзні ремонтні бригади в різні військові частини гарячих точок країни для надання оперативної технічної допомоги та багато іншого. У 2015 році КрАЗ повністю і в терміни виконав держоборонзамовлення, поставивши силовим структурам велику партію армійських машин різних моделей. Зараз КрАЗ від силових структур чекає нових завдань і нових замовлень в будь-якій кількості. КрАЗ разом з усіма служить народу України і повністю готовий до виконання поставлених завдань!

document.write(«»);