Японський автовиробник презентував оновлений позашляховик Toyota Fortuner. На більшості ринків країн Південно-Східної Азії новинка з’явиться вже цього літа.

Оновлений Toyota Fortuner обзавівся модернізованими світлодіодними фарами, іншими бамперами, новими ґратами радіаторв і задніми ліхтарями з переробленим малюнком. У позашляховика з’явиться топова версія Legender, яка спочатку буде продаватися лише на ринку Таїланду. Таке виконання буде відрізнятися більш «агресивним» переднім бампером, оптикою з оригінальним малюнком.

В інтер’єрі рестайлінгової версії Toyota Fortuner з’явилася оновлена ​​приладова панель і нова медіасистеми з 8-дюймовим екраном, яка може синхронізувати свої дії зі смартфоном завдяки програмам Apple CarPlay (iOS) і Android Auto (OS Android). Крім того, розробники додали автомобілю підрульові пелюстки для перемикання передач і бездротову зарядку.

У силовій лінійці нового Toyota Fortuner з’явився модернізований 2,8-літровий дизельний агрегат 1GD-FTV, який тепер видає 204 к.с. і 500 Нм крутного моменту. Це на 27 к.с. і 50 Нм більше, ніж раніше. У парі з новим мотором працюватиме класична 6-швидкісна АКПП і система повного приводу.