Український парламент у першому читанні прийняв проект закону номер 2695, який навряд чи обрадує недисциплінованих українських водіїв. Так, багато хто сьогодні ігнорують ремінь безпеки, оскільки штраф за це порушення ПДР незначний — 51 гривня.

Народні обранці вирішили боротися з порушниками стандартним методом, і збільшити штраф в 10 разів — до 510 гривень. Стільки ж доведеться заплатити і мотоциклістам за їзду без шолома. Підготували депутати і інші неприємні сюрпризи для порушників. Наприклад, за незареєстровану належним чином транспортний засіб і за їзду без номерних знаків заплатити доведеться вже не 170, а 510 гривень. Якщо водія повторно спіймали на цьому порушенні, то штраф становитиме вже 680 гривень.

Любителі поганяти на автодорогах загального користування також будуть каратися гривнею. Зокрема, за перевищення швидкісного режиму, встановленого на конкретній ділянці дороги, на більш ніж на 50 кілометрів на годину, заплатити доведеться 3,4 тисячі гривень. Такий же штраф передбачений і для водіїв, які втекли з місця дорожньо-транспортної пригоди.