Перехід на зимову гуму — дуже важливе питання, яке виникає з приходом осені. MMR виділило найважливіші моменти про заміну гуми.

  1. Не перевзувайтеся будь-де

Користуєтесь послугами лише перевірних автомайстерень. Пам’ятайте, невмілі майстри можуть легко пошкодити і шини, і диски, і сам автомобіль, а винними зроблять вас, ваші шини та авто.

  1. Нова бюджетна гума краща вживаної преміальної

Особливо це стосується зимових шин. Краще візьміть нові бюджетні шини, аніж «преміалку», яка від’їздила чимало сезонів в ЄС і вже доживає віку. Це не лише питання доцільності, але й безпеки.

  1. Купіть другий комплект дисків – спеціально для зимових шин 

Це зробить процедуру «перевзування» більш оперативною та менш затратною. Крім того, ви зможете власноруч замінити колеса безпосередньо перед приходом негоди, не вистоюючи довгих черг біля шиномонтажів.

Нагадаємо, законодавчо питання сезонної заміни шин в Україні досі не врегульовано, а лише встановлені вимоги до якості шин. За їх порушення водієві доведеться заплатити штраф. Зокрема забороняється використовувати автомобілі, на яких малюнок протектора шини менше 1,6 міліметрів (масою до 3,5 т), менше 1,0 міліметра (масою понад 3,5 т), менше 2,0 міліметрів (автобус), менше 0,8 міліметра (мотоцикл і мопед).