Автомобільними експертами були анонсовані транспортні засоби, які присутні на українському автомобільному ринку і здатні запросто долати понад 500 000 км за рахунок «вічних» двигунів.

Лідерами є французькі авто Renault, що оснащуються 1.6-літровими силовими установками К4М на 102 – 105 «коней, а також дволітровими F4R на 135-143 кінських сили, які отримали просту конструкцію.

Для даних авто важливо за регламентом проводити заміну ременя приводу ГРМ. В даному випадку вони прослужать досить довго. У свою чергу 1,6-літрові мотори встановлюють на варіації Duster, Nissan Almera, Logan, а також Sandero. А ось 2-літрові двигуни отримали версії Kaptur, Renault Duster.

Dacia Logan
Dacia Logan

Друге місце віддали автомобілям Hyundai та Kia, що оснащуються 1,4-літровими установками G4FA на 107 «коней» і 1,6-літровими двигунами G4FC на 123 кінські сили.

Такі мотори отримали варіації Rio, а також Solaris. Для максимального продовження терміну служби авто слід проводити періодичну заміну ланцюга ГРМ, а також регулювання клапанів.

Daewoo Gentra 2012 року
Daewoo Gentra 2012 року

На третьому місці розмістилися автівки Chevrolet. В даному випадку найнадійнішою силовою установкою даного автобренду є 1,5-літрова B15D2, генеруюча 106 кінських сил. Цей мотор отримали такі версії, як Cobalt, а також Daewoo Gentra. Машини служать довгий час в разі спокійного стилю їзди.