Як правило, на вторинному автомобільному ринку України деякі машини продаються легко і швидко, а деякі складно і довго. На це впливає безліч факторів: надійність, технічний стан і найголовніше – репутація автомобіля. Фахівці склали список автомобілів, які найважче продати на вторинному ринку в Україні.

Топ-7 автомобілів, які найважче продати на вторинному ринку

Сюди потрапили машини, які проблемно продати через те, що пропозицій більше, ніж попиту. А також дороге обслуговування і незначне зменшення ціни порівняно з новим авто з салону, пише ТСН.

  1. BMW X6. В цьому випадку проблеми з продажем автомобіля викликає навіть не специфічний стайлінг, а проблемний двигун N63. Люди не особливо хочуть зв’язуватися з бензиновим 4.4-літровим двигуном на двох турбінах.
  2. Volvo S80. Volvo в принципі не можна назвати найпопулярнішою і ліквідною маркою. Разом із цим, коли йдеться про преміальний седан S80, то ситуація, взагалі, сумна. В основному, через ненажерливого і проблемного двигуна, дістати запчастини на який досить проблематично.
  3. Volvo XC90. Автомобілі попереднього покоління досить переоцінені. Незважаючи на всі свої плюси, власники просять за них просто непомірні гроші, через що люди відмовляються від даної моделі Volvo.
  4. Lexus RX450h. Йдеться скоріше не про конкретну модель, а про гібридні авто в принципі. Всі Lexus і Toyota з гібридною силовою установкою не користуються особливим попитом на вторинному ринку. Як правило, в таких 10-річних авто доводиться міняти батареї, а це задоволення не з дешевих.
  5. Cadillac Escalade. Як і у випадку з Lexus 450h тут мова не про конкретну машині, а про цілий клас автомобілів. Так, мова йде про великі американські позашляховики, які буквально п’ють бензин, що є сумнівною опцією в українських реаліях. Досить часто подібні авто довго не можуть знайти свого покупця.
  6. Volkswagen Tiguan. Легендарний кросовер не так-то просто продати в Україні через його технічне оснащення. Йдеться, як правило, про машини, в яких настав час серйозно обслуговувати двигун і коробку. Про витрати і складності з двигунами TSI і коробками DSG не варто розповідати зайвий раз.
  7. Ford Fiesta. Окрім того, що сама по собі модель не дуже ліквідна, версію з “роботом” іноді продати практично неможливо. “Щасливі” власники коробки PowerShift іноді продають свої авто дешевше, ніж власники Ford Fiesta на механіці.