Легкових іномарок стали завозити більше, ніж у попередні три роки

За підсумками січня-серпня поточного року в Україну було імпортовано 48,8 тисяч легкових автомобілів на суму 860 млн доларів. серпня поточного року в 48 834 одиниць на суму 860 млн доларів. Про повідомляє асоціація«Укравтопром”.

«В результаті, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість ввезених іномарок зросла на 29%, а їх середня митна вартість збільшилася на 4,6 тис. доларів”, – повідомляють аналітики асоціації.

У серпні Україна імпортувала рекордну за останні 30 місяців кількість легкових автомобілів – 7 839 одиниць на суму 129,668 млн доларів.

«Таким чином, середня митна вартість ввезеної іномарки знизилася в порівнянні з попереднім місяцем на 4,4 тис. Доларів і склала 16,5 тис. Доларів. Причиною такого зниження стало збільшення в структурі імпорту частки автомобілів, що були в експлуатації”, – заявляють в «Укравтопромі”.

Крім того, в регіональній структурі імпорту 54% припадає на Європу, трохи менше третини – азіатський регіон. Північноамериканські поставки склали близько 8% серпневого імпорту, а країни СНД сформували ще 4% імпорту легкових автомобілів.