Чиновники дали можливість зацікавленим особам отримати більше інформації про автовласників.

Урядовці розширили обсяг інформації про зареєстровані ТЗ та їх власників, який можуть отримувати посадові особи органів державної влади, органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси з Єдиного державного реєстру Міністерства внутрішніх справ для здійснення ними повноважень, визначених законом. Про це свідчить відповідна постанова №735, повідомляє AutoMotoClub.info.

«Компетентні органи відтепер мають змогу отримувати відомості про номерний знак транспортного засобу, що раніше було неможливим при здійсненні запитів”, – наголошується в повідомленні Кабміну. Підкреслюється, що нововведення дозволить забезпечити державні органи в повному обсязі даними про транспортному засобі, необхідними при складанні процесуальних документів про накладення на нього арешту, оголошення в розшук, визнання речовим доказом або знаряддям злочину.

Отримання відомостей про номерний знак спростить роботу нотаріусів та поліпшить якість перевірки документів при укладенні угод, предметом яких є транспортні засоби. Інформація про номерні знаки транспортних засобів дозволить адвокатам прискорити процедуру підготовки процесуальних документів по забезпеченню позову шляхом накладення арешту на майно.