У морозні дні автомобілісти змушені витрачати чимало часу, щоб позбавитись від льодової кірки на вікнах. В Укравтодорі дали поради, як впоратися з проблемою, передає УНН.

“Тріскучі морози не відступають на більшості території країни, а автомобілісти щоранку змушені витрачати чимало часу на підготовку транспортного засобу. Серед іншого, доводиться довго вовтузитися із замерзлими вікнами. Ми підготували кілька рекомендацій, як дати раду льодовій кірці на склі, які можуть вам бути корисними”, — йдеться у повідомленні.

Зокрема, вказані такі поради:

  • Покладіть під склоочисники невеличкий предмет, наприклад, губку. Це дозволить уникнути примерзання щіток до скла.
  • Розм’якшіть кірку льоду на склі перед тим, як її зчищати. Увімкніть обігрів авто і зачекайте кілька хвилин. Видалення буде швидким і без ризику подряпати скло.
  • Для обробки кірки використайте спиртовий розчин. Це може бути спеціальний розморожувач, придбаний у крамниці для авто, або побутовий засіб для очищення скла із вмістом спирту.
  • Пом’якшити лід допоможе і підсолена холодна вода. Цей спосіб буде дещо довшим за попередні, знадобиться 5-10 хвилин. Зауважте, що температура води не має бути високою, адже на склі від різкого перепаду можуть утворитися тріщини.