Які автосалони почали розпродувати автомобіліВиявляється зростання курсу долара в Україні спровокувала ажіотаж на ринку нових автомобілів.

Побоюючись хвилі подорожчання товарів (машин, зокрема) і знецінення національної валюти, деякі українці вирішили вкласти свої гроші в нові авто. Про це свідчить істотно збільшений потік клієнтів в автосалони.

Цитата: 
«Так, насправді останнім часом трафік в салони збільшився. Відбувається це через зростання курсу валют. Завдяки цьому клієнти, у яких є заощадження у валюті, можуть вигідно придбати автомобіль, що зараз і роблять», — констатує Володимир Іванов, PR менеджер компанії «Ніссан Мотор Україна».[

/p] [p]Як відіб’ється курс долара на вартості нових машин, і чи чекати зміцнення гривні, спрогнозувати дуже складно, якщо взагалі можливо. Тому частина потенційних покупців раптово стають реальними.

Цитата: 
«Попит супереластичний, коли на рішення про купівлю дорогих речей впливає курсове коливання національної валюти. Це як біржова гра — ніхто не знає, наскільки підвищиться курс, як зміниться ціна. У будь-якому випадку — при нинішніх цінах в номіналі зміну на одну гривню в курсі призводить до солідної економії навіть на ціні в 30 тисяч доларів — вже 30 тисяч гривень вигода на рівному місці, а це на хвилиночку дуже і дуже значуща цифра», — розповів «Автоцентру» Павло Кузьмін, комерційний директор «Субару Україна».

Резюмуючи, залишається додати лише, що в українських реаліях неможливо дати однозначну пораду — купувати автомобіль тут і зараз або зберігати гроші в очікуванні кращих часів і знижок. Якщо заощадження в доларах, звичайно, приводів для занепокоєння менше, та й завжди можна зіграти на курсі. Якщо заощадження в гривнях, визначити найкращий час для покупки автомобіля набагато складніше.