Українці масово відмовляються від китайських автомобілівУ ТОП-30 найпопулярніших брендів є лише один представник Піднебесної – Geely

В Україні стрімко падають продажі китайських автомобілів. Так, за результатами продажів в 2016 році в ТОП-30 найпопулярніших брендів потрапила лише Geely, та й то далеко не з найкращим результатом – 459 авто. Для порівняння, BMW за той же період продала українцям 3 073 машини, встановивши рекорд марки на українському ринку. Про це йдеться в статистиці «Укравтопрому”.

За 2016 рік продажі Geely впали на 70%. А такі китайські бренди, як Chery і Great Wall, і зовсім не потрапили до «тридцятки” найбільш продаваних. Хоча ще в 2014 році Geely входила в ТОП-3 найпопулярніших автомобільних брендів в Україні.

Фіаско «китайців” на українському ринку легко пояснити. У 2016 році Україна заборонила імпорт автомобілів, екологічний стандарт двигунів яких не відповідає нормі Євро-5. Представники бюджетних брендів не змогли виконати цю вимогу. І їм довелося піти. Так Україна вже покинули чотири китайські і дві іранські автомобільні марки.