На українських шляхах був помічений найдорожчий серійний кросовер Rolls-Royce Cullinan. Але не простий, а «золотий»! На наших теренах є майже 2 з половиною десятка позшляхових Роллсів, вартість яких, до речі, перевищує півмільйона євро (а може сягати і 1 мільйона!), але цей екземпляр вирізняється оформленням кузова і нетиповими колесами, пише «ТопЖир».

Rolls-Royce Cullinan с «золотими» блискавками вперше побачили в Україні. Щодо реєстрації автомобіля, то він значиться, як Rolls-Royce Cullinan Black Badge 2022 – а це найдорожча і найексклюзивніша версія позяшляхового Роллс-Ройс вартістю близько 700 тисяч євро! Від «базової» модифікації, вона відрізняється чорним декором на кузові та особливими 22-дюймовими дисками. Салон оздоблений чорною ексклюзивною шкірою. До того ж, потужність 6,75-літрового V12 твін-турбо збільшена з 571 до 600 к. с. Це покращило динаміку — час розгону до сотні скоротився до 4,9 с!

Як видно, номери доволі звичайні без «блатних» поєднань цифр. Єдине, що привертає увагу — автомобіль зареєстровано у Закарпатті. Щоправда, підкреслимо, на евакуаторі його помітили у столиці.