Нова Honda RS з’явиться у 2023 році і стане найменшим кросовером японської марки. Модель запропонують у бензиновій та гібридній версіях.

Опубліковано зображення нового компактного кросовера Honda. Недорога модель з’явиться в 2023 році і коштуватиме приблизно 15 000 доларів. Про це повідомляє «Фокус» з посиланням на японський вебсайт BestCarWeb.

Найімовірніше, автомобіль назвуть Honda RS. Раніше його демонстрували у камуфляжі, а також бачили під час тестів у Південно-Східній Азії.

Нова Honda RS відрізняється виразним дизайном із широкою решіткою радіатора, великими фарами та великим кутом нахилу задніх стійок даху. У лінійці японської марки модель буде на сходинку нижче Honda HR-V і стане компактним кросовером бренду.

Новий кросовер Honda збудують на платформі моделі Jazz. У неї запозичають і 131-сильну гібридну установку з 1,5-літровою бензиновою четвіркою та електродвигуном — витрата палива становитиме близько 3 л/100 км. Крім того, запропонують 1,0-літровий турбодвигун потужністю приблизно 125-130 к. с. Будуть доступні версії з переднім та повним приводом.