У грудні на український ринок вийде новий MG Marvel R. Появу електричного кросовера анонсували на сторінці представництва британської марки у Facebook, повідомляє «Фокус».

Електромобіль MG Marvel R випускають із 2021 року на підприємстві китайського концерну SAIC. Він уже вийшов на європейський ринок і там коштує трохи менше ніж 40 тис. євро у базовій версії. Модель мала з’явитися в Україні ще навесні, але повномасштабне російське вторгнення змусило відкласти його презентацію.

Новий MG Marvel R — недорогий електричний кросовер з виразним дизайном. У нього похилий дах, рельєфні боки й тоненькі фари, з’єднані діодною смугою. Стандартними є 19-дюймові диски.

У салоні встановлені віртуальна панель приладів та великий 19,4-дюймовий сенсорний дисплей. Об’єм заднього багажника становить 357-1396 л, також передбачено 150-літровий передній відсік.

Електричний кросовер MG в Україні запропонують у двох багато оснащених версіях. Базовий варіант Lux отримав панорамний дах, безключовий доступ, шкіряний салон, електропривод та підігрів сидінь, камери кругового огляду, електропривід багажника з сенсором відкриття. Крім того, передбачено набір систем безпеки — адаптивний круїз-контроль, автоматичне гальмування, втримання у смузі, контроль «сліпих» зон та розпізнавання дорожніх знаків.

Такий MG Marvel R є задньопривідним та оснащений двома моторами загальною потужністю 180 к. с. та батареєю на 70 кВтг. Він розганяється до 100 км/год за 7,9 секунди й може проїхати без підзарядки 402 км.

Топова версія Performance також отримала вентиляцію крісел та акустику Bose. До того ж вона повнопривідна і 288-сильна. Розгін до 100 км/год займає 4,9 с, а максимальна швидкість становить 200 км/год, але запас ходу дещо менший — 370 км.