Вживані авто бюджетного цінового сегменту користуються неабияким попитом, адже зараз вони затребувані як на фронті, так і в цивільному житті.

Які ж автомобілі з пробігом вартістю до $5 000 пропонували у листопаді-грудні та на які пропозиції найактивніше відгукувалися самі покупці — у свіжій аналітиці OLX Авто, пише Avtosota.

Яких авто на ринку найбільше?

За аналітикою OLX, у період з 13 листопада по 13 грудня на ринку бюджетних вживаних авто переважали моделі бренду Mercedes Benz (190 оголошень). Також у п’ятірку автівок, які пропонували найчастіше, увійшли такі марки, як:

  • Ford — 170 пропозицій;
  • Renault — 155;
  • Fiat — 140;
  • Toyota — 105.

На які марки та моделі був найбільший попит?

Водночас упродовж останніх 30 днів покупців найбільше цікавили бюджетні варіанти позашляховиків американської марки Jeep. На одне оголошення про продаж авто цього бренду відгукувалися в середньому 17 охочих. Також список найпопулярніших марок доповнили:

  • BMW — 14 відгуків на 1 оголошення;
  • Great Wall — 13;
  • Daewoo — 11;
  • Alfa Romeo — 9.

Якщо виділити окремі моделі вартістю до $5 тис., то найчастіше українці цікавилися купівлею моделей Ford Sierra та Daewoo Nexia. Також у першій п’ятірці найпопулярніших авто — позашляховики Jeep Cherokee 90-х років випуску. Водночас аж дві моделі марок Renault i Mercedes-Benz мали високий попит серед покупців у вересні-жовтні. Це автівки Renault Kangoo Express i Renault 21, а також Mercedes-Benz 300 i Mercedes-Benz Vito.

10 найпопулярніших бюджетних автомобілів на OLX Авто (за кількістю відгуків)

авто з олх

 

Попит на гібридні авто зрівнявся з автівками на бензині

За типом пального в бюджетному сегменті вживаних авто традиційно переважають автомобілі на бензині — 88 541 оголошень у період з 13 вересня по 13 жовтня. Трохи менше пропонували автівки на газу — 78 315 оголошень. А от вибір серед дизельних авто був значно меншим — всього 31 636 оголошень.

При цьому, у вказаний період самі українці найбільше цікавилися вживаними машинами на дизелі. Так, на одне дизельне авто припало в середньому 8 потенційних покупців. Водночас після весняного “буму” на альтернативний вид пального, зберігається і високий попит на гібриди. В середньому семеро охочих відгукувалося на одне оголошення про продаж гібридної автівки.